Prostownik-ładowarka automatyczna BNW 12/4 -AO (automatyczna z ograniczonym prądem ładowania)

Index: 3004-053-005

Tlo Opis Wyrobow

 
BNW A AO AP z przewodami Male   Ikona Akum 12V Niebieska    Ikona Skuter

 

Ładowarka automatyczna z ograniczonym prądem ładowania do obsługi akumulatorów kwasowych z ciekłym elektrolitem o napięciu 12V oraz pojemnościach: 4-12Ah. Ładowarka opracowana do akumulatorów o małej pojemności stosowanych w skuterach i motocyklach, poprzez ograniczenie prądu ładowania.
Posiada funkcję kontroli procesu ładowania: załączenia i wyłączenia napięcia ładowania dla odpowiednich stanów napięcia akumulatora. Po naładowaniu akumulatora ładowarka automatycznie odłącza napięcie ładowania.

Ładowarka posiada zabezpieczenie bezpiecznikiem topikowym przed zwarciem i przeciążeniem oraz odwrotnym podłączeniem do zacisków akumulatora.

Ładowarka jest wyposażona w sygnalizację napięcia wyjściowego - dioda LED oraz wskaźnik ładowania - 3 diody LED opisujące napięcie ładowania. 

Podłączenie ładowarki do akumulatora odbywa się za pomocą przewodu wyjściowego zakończonego gniazdem specjalnym do podłączenia przewodów zakończonych zaciskami oczkowymi fi 6 lub zaciskami typu "krokodyl". Przewody znajdują się na wyposażeniu prostownika-ładowarki.

 

Dane techniczne

Napięcia zasilania 230V/50Hz
Napięcia wyjściowe DC 12V
Znamionowy prąd ładowania 2A
Pojemność akumulatora 4-12Ah
Klasa IP 30
Wymiary gabarytowe (szer. x wys. x dł.) 87x69x152mm
Waga 1,0kg

Instrukcja obsługi: pdf s

2lata gwarancja

ikonka sklep