Prostownik-ładowarka automatyczna BNW 12/4 -AP (automatyczna, przełączalne zakresy prądu ładowania)

Index: 3004-053-006

Tlo Opis Wyrobow

 
BNW A AO AP z przewodami Male   Ikona Akum 12V Niebieska     Ikona Skuter   Ikona Motor2

 

Ładowarka automatyczna z przełączalnymi zakresami prądów ładowania (2 zakresy) do obsługi akumulatorów kwasowych z ciekłym elektrolitem o napięciu 12V oraz pojemnościach: 4-25Ah.
Posiada funkcję kontroli procesu ładowania: załączenia i wyłączenia napięcia ładowania dla odpowiednich stanów napięcia akumulatora. Po naładowaniu akumulatora ładowarka automatycznie odłącza napięcie ładowania.
Dzięki przełączalnym zakresom prądu ładowania (Zakresy: 1,4A / 3A) umożliwa, podobnie jak wersja z ograniczonym prądem ładowania ("-O"), ładowanie akumulatorów o małej pojemności stosowanych np. w skuterach (zakres 1,4A) lub ładowanie akumulatórw motocyklach o wyższych pojemnościach - do 25Ah (zakres 3A).

Ładowarka posiada zabezpieczenie bezpiecznikiem topikowym przed zwarciem i przeciążeniem oraz odwrotnym podłączeniem do zacisków akumulatora.

Ładowarka jest wyposażona w sygnalizację napięcia wyjściowego - dioda LED oraz wskaźnik ładowania - 3 diody LED opisujące napięcie ładowania. 

Podłączenie ładowarki do akumulatora odbywa się za pomocą przewodu wyjściowego zakończonego gniazdem specjalnym do podłączenia przewodów zakończonych zaciskami oczkowymi fi 6 lub zaciskami typu "krokodyl". Przewody znajdują się na wyposażeniu prostownika-ładowarki.

 

Dane techniczne

Napięcia zasilania 230V/50Hz
Napięcia wyjściowe DC 12V
Znamionowy prąd ładowania 1,4A lub 3A (przełączalny)
Pojemność akumulatora 4-12Ah (Zakres 1,4A)
12-25Ah (Zakres 3A)
Klasa IP 30
Wymiary gabarytowe (szer. x wys. x dł.) 87x69x152mm
Waga 1,0kg

Instrukcja obsługi: pdf s

2lata gwarancja

ikonka sklep