Zadbaj o swój akumulator - Zapraszamy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną, której głównym asortymentem są prostowniki do ładowania akumulatorów: kwasowych standardowych (ołowiowych), wapniowych (Ca/Ca), żelowych, AGM, EFB oraz Li-ion.
Szczególnie teraz, w okresie jesiennym gdy coraz częściej mamy doczynienia ze spadkami temperatury warto zadbać o akumulator w pojeździe, samochodzie (link).

zdjecia home new

 

"ELSIN", to długoletni producent prostowników-ładowarek do akumulatorów: 6V, 12V lub 24V, o pojemnościach od 5Ah do 500Ah. Prostowniki "ELSIN" wykonywane są w wersji: standardowe i automatyczne typu BNW, ładowarki impulsowe typu LTI jak również zespoły prostownikowe z dodatkową funkcją wspomagania rozruchu typu BOOSTER.

Produkcja w naszym zakładzie oparta jest w dużej mierze o własne komponenty: wykrawanie kształtki transformatorowej, prasowanie wtryskowe korpusów transformatorów oraz obudów na prostowniki. W własnym zakresie nawijamy cewki transformatorów, składamy gotowe transformatory oraz prostowniki. Długoletnie doświadczenie pozwala nam utrzymywać wysoką jakość naszych produktów. Wybierając produkty "ELSIN" wspierasz polskiego producenta.

Ikona motorki home
Ikona sam home
Ikona booster home

 

Jesteśmy również producentem prostowników automatycznych do akumulatorów instalowanych w pojazdach specjalnych, np. amublansach lub samochodach pożarniczych (strażackich). Naszym długoletnim partnerem jest firmaSzybki Start, oferujaca kompleksowe rozwiązanie w zakresie ładowania akumulatora oraz zaopatrzenia w powietrze układu pneumatycznego pojazdu pożarniczego.

W naszej ofercie znajdują się prostowniki do ładowania: 

  • akumulatorów motocyklowych, skuterów i quadów,
  • akumulatorów samochodowych: osobowych, dostawczych i ciężarowych,
  • akumulatorów do elektrycznych wózków i skuterów elektrycznych,
  • akumulatorów stosowanych na jachtach i motorówkach.

ELSIN to nie tylko prostowniki, ale również sprężarki na napięcie 12V lub 24V, transformatory sieciowe i transformatory głośnikowe, gniazda wtyczkowe na szynę TH35, wyroby blaszane (skrzynki, obudowy). Dlatego jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.