Zadbaj o swój akumulator - Zapraszamy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną, której głównym asortymentem są prostowniki do ładowania akumulatorów: kwasowych standardowych (ołowiowych), wapniowych (Ca/Ca), żelowych, AGM, EFB oraz Li-ion.
Sprawdź w jaki sposób zadbać o akumulator w samochodzie, motocyklu lub skuterze (link).

zdjecia home new

 

"ELSIN", to długoletni producent wyrobów elektrotechnicznych. W naszej ofercie znajdują się min.:

  • prostowniki do ładowania akumulatorów stosowanych w: motocyklach, quadach, hulajnogach i rowerach elektrycznych (Li-ion, AGM   o napięciu 24V) oraz samochodach (osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz specjalnego przeznaczenia).
  • moduły pompki (do podciśnienia) na napięcie zasilania DC 12V i DC 24V,
  • sprężarka na napięcie DC 12V i DC 24V,
  • transformatory sieciowe (do 1200VA),
  • transformatory głośnikowe (do 50W),

Prostowniki do ładowania akumulatorów

Prostowniki "ELSIN" przeznaczone są do akumulatorów kwasowych z ciekłym elektrolitem o napięciach: 6V, 12V, 24V oraz żelowych o napięciu 12V i pojemnościach od 5Ah do 100Ah. Wersje produkowanych prostowników:

  • BNW do akumulatorów z ciekłym elektrolitem,
  • LTI ładowarki impulsowe do akumulatorów żelowym (GEL), kwasowych z ciekłym elektrolitem,
  • BOOSTER do akumulatorów z ciekłym elektrolitem z dodatkową funkcją wspomagania rozruchu.
Ikona motorki home
Ikona sam home
Ikona booster home

 

Jesteśmy również producentem prostowników automatycznych do akumulatorów instalowanych w pojazdach specjalnych, np. amublansach lub samochodach pożarniczych (strażackich). Naszym długoletnim partnerem jest firmaSzybki Start, oferujaca kompleksowe rozwiązanie w zakresie ładowania akumulatora oraz zaopatrzenia w powietrze układu pneumatycznego pojazdu pożarniczego.

Produkcja w naszym zakładzie oparta jest w dużej mierze o własne komponenty, min.: kształtka transformatorowa, korpusy transformatorów oraz obudowy  prostowników. W własnym zakresie nawijamy cewki transformatorów, składamy gotowe transformatory, montujemy obwody drukowane oraz w końcowym etapie montujemy gotowy produkt finalny.

Długoletnie doświadczenie w produkcji oraz wykorzystanie własnego parku maszynowego pozwala nam utrzymywać wysoką jakość naszych produktów. Wybierając produkty "ELSIN" wspierasz polskiego producenta!

ELSIN to nie tylko prostowniki, ale również gniazda wtyczkowe na szynę TH35, wyroby blaszane (skrzynki, obudowy). Dlatego jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.