Prostownik-ładowarka automatyczna BNW 12/16 -TAP z zabezpieczeniem termicznym, z prądem podtrzymania (do zamocowania)

3004-358-006

Tlo Opis Wyrobow

 
28    Ikona Akum 12V Niebieska Ikona Ambulans Ikona Straz

 

Prostownik-ładowarka automatyczna przeznaczona do ładowania akumulatora pokładowego lub akumulatora rozruchowego o napięciu 12V w pojeździe specjalnym, np.: pogotowia medycznego, straż pożarna, itp., z kontrolą załączenia (12,6V) i wyłączenia (14,6V) napięcia ładowania - automatyczne odłączanie prostownika po naładowaniu akumulatora i przejście w stan podtrzymania ładowania prądem uzupełniającym.
Pojemności ładowanych akumulatorów 12V: 70-160Ah.

Ładowanie akumulatora cyklicze. Na zamówienie możliwość przystosowania do pracy buforowej.
Ładowarka umożliwia ładowanie akumulatorów głębokorozładowanych, poprzez przełączenie trybu pracy z automatycznego na ręczne.

Konstrukcja oraz metalowa obudowa z uchwytami, umożliwia montaż na ścianie w garażu lub na samochodzie - ładowarka jest odporna na typowe wstrząsy transportowe.
Ładowarka jest wyposażona w zabezpieczenie termiczne, chroniące transformator przed nadmiernym nagrzewaniem uzwojeń transformatora, a tym samym przed jego uszkodzeniem. Posiada również zabezpieczenie przeciążeniowe i zwarciowe. Ładowarka wyposażona jest w sygnalizację diodami LED: napięcia ładowania oraz zasilania.
Przewody wyjściowe standardowo nie są wyposażone w zaciski typu "krokodyl" lub inne. Na zamówienie istnieje możliwość zamotowania zacisków wg potrzeb.

 

Dane techniczne

Napięcia zasilania 230V/50Hz
Napięcia wyjściowe DC 12V
Znamionowy prąd ładowania 16A
Pojemność akumulatora 70Ah-160Ah
Klasa IP 30
Wymiary gabarytowe (szer. x wys. x dł.) 180x245x130mm
Waga 4,2kg

Instrukcja obsługi: pdf s

2lata gwarancja

sstart