Zadbaj o swój akumulator - Zapraszamy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną, której głównym asortymentem są prostowniki do ładowania akumulatorów: kwasowych standardowych (ołowiowych), wapniowych (Ca/Ca), żelowych, AGM, EFB oraz Li-ion.
Sprawdź w jaki sposób zadbać o akumulator w samochodzie, motorze lub skuterze (link).

zdjecia home new

 

"ELSIN", to długoletni producent prostowników-ładowarek do akumulatorów: 6V, 12V lub 24V, o pojemnościach od 5Ah do 500Ah. Prostowniki "ELSIN" wykonywane są w wersjach:

  • BNW do akumulatorów z ciekłym elektrolitem,
  • LTI ładowarki impulsowe do akumulatorów żelowym (GEL), kwasowych z ciekłym elektrolitem,
  • BOOSTER do akumulatorów z ciekłym elektrolitem z dodatkową funkcją wspomagania rozruchu.

W naszej ofercie znajdują się prostowniki do ładowania akumulatorów stosowanych w : 

  • motocyklach, skuterach i quadach,
  • hulajnogach i rowerach elektrycznych (Li-ion, AGM   o napięciu 24V),
  • skuterach elektrycznych,
  • samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych,

 

Ikona motorki home
Ikona sam home
Ikona booster home

 

Jesteśmy również producentem prostowników automatycznych do akumulatorów instalowanych w pojazdach specjalnych, np. amublansach lub samochodach pożarniczych (strażackich). Naszym długoletnim partnerem jest firmaSzybki Start, oferujaca kompleksowe rozwiązanie w zakresie ładowania akumulatora oraz zaopatrzenia w powietrze układu pneumatycznego pojazdu pożarniczego.

Produkcja w naszym zakładzie oparta jest w dużej mierze o własne komponenty: wykrawanie kształtki transformatorowej, prasowanie wtryskowe korpusów transformatorów oraz obudów na prostowniki. W własnym zakresie nawijamy cewki transformatorów, składamy gotowe transformatory oraz prostowniki.

Długoletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam utrzymywać wysoką jakość naszych produktów. Wybierając produkty "ELSIN" wspierasz polskiego producenta!

ELSIN to nie tylko prostowniki, ale również sprężarki na napięcie 12V lub 24V, transformatory sieciowe i transformatory głośnikowe, gniazda wtyczkowe na szynę TH35, wyroby blaszane (skrzynki, obudowy). Dlatego jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.