Kosz z dystrybutorem torebek na psie odchody

 
Oferujemy zestaw składający się z kosza i dystrybutora torebek (biodegradowalnych) na psie odchody, które pozwolą rozwiązać ten “przykry” problem z naszego otoczenia..
Zestaw przeznaczony jest do zabetonowania w podłożu (zalecana głębokość 300 mm). Pojemność kosza wynosi ok. 45 litrów, a dystrybutor, w zależności od wykonania pozwala na zawieszenie 25 szt. (FEDOG 02) lub 50 szt. (FEDOG 01) torebek papierowych albo 80 szt. woreczków z folii biodegradowalnej (FEDOG 03). Istnieje także możliwość każdorazowego uzupełniania brakującej ilości.
kosz na psie odchodykosz na psie odchodykosz na psie odchody
Zestaw wykonany jest z blachy stalowej, pokrytej ochronną warstwą farby proszkowej w kolorze wg palety barw RAL. Standardowo malowane są na kolor czarny/pomarańczowy/zielony. Na życzenie odbiorców istnieje możliwość malowania w innych kolorach. Kosz zamykany jest na zamek ryglowy (klucz w zestawie). Po otworzeniu zamka można wyjąć kosz celem opróżnienia.
Torebki w zależności od zamówionego dystrybutora mogą być w formie papierowej z wyprofilowaną łopatką pozwalającą na szybkie i wygodne uprzątnięcie psich nieczystości lub w formie foliowych woreczków. Oferowane przez nas torebki wykonane są z materiałów ulegających biodegradacji.
kosz na psie odchodykosz na psie odchodykosz na psie odchody
UWAGA!
Szczegóły i wymiary dystrybutorów torebek FEDOG zawarte są w osobnej karcie informacyjnej.
Producent zastrzega sobie możliwość zmiany wyglądu, wymiarów gabarytowych dystrybutorów oraz torebek.
Karta produktu: Karta_produktu


© Elsin
2005-2015