Dystrybutor torebek na psie odchody

 
Oferujemy dystrybutory torebek (biodegradowalnych) na psie odchody, które pozwolą rozwiązać ten przykry problem.
Dystrybutor przeznaczony jest do zawieszenia na słupie. Standardowo zawiera 2 obejmy stalowe na średnicę od 50 do 70 mm. Pozwala na zawieszenie 25 szt. (TYP 02) lub 50 szt. (TYP 01) zestawów albo każdorazowo po kilkanaście sztuk celem uzupełnienia brakującej ilości.
dystrybutor na psie odchodydystrybutor na psie odchodydystrybutor na psie odchodydystrybutor na psie odchody
Zestaw w skład którego wchodzi torebka oraz wyprofilowana łopatka pozwala na szybkie i wygodne uprzątnięcie psich nieczystości.
Zestaw wykonany ze specjalnego papieru i tektury, które należą do materiałów biodegradowalnych. Zestaw (wraz z zawartością) można kompostować, składować na wysypiskach lub spalać.
dystrybutor na psie odchodydystrybutor na psie odchodydystrybutor na psie odchody
W roku 1994 produkt został objęty ochroną prawną Urzędu Patentowego w Czechach, a w roku 1995 był oceniony jako Opakowanie roku. Od roku 1998 jest produktem ekologicznym ECO PACK, nr atestu E/48/98. W roku 2004 produkt został opatentowany na całą Unię Europejską.
Dystrybutory wykonane są z blachy stalowej, pokrytej ochronną warstwą farby proszkowej w kolorze wg palety barw RAL. Standardowo malowane są na kolor czarny/pomarańczowy. Na życzenie odbiorców istnieje możliwość malowania w innych kolorach.
Karta produktu: Karta_produktu


© Elsin
2005-2015